TWiki $Id - en to nl translation catalogue (611 entries)

note: ($days)
en: %*(%1,day)
nl: %*(%1,dag)

note: ($hours)
en: %*(%1,hour)
nl: %*(%1,uur)

note: ($mins)
en: %*(%1,minute)
nl: %*(%1,minuut)

note: ($secs)
en: %*(%1,second)
nl: %*(%1,seconden)

en: %1 - Registration for %2 (%3)
nl: Registratie voor %2 (%3)

en: %1 - complete TWiki documentation, Quick Start to Reference
nl: %1 - volledige TWiki documentatie voor TWiki gebruikers

en: %1 - just for me
nl: %1 - voor mij alleen

en: %1 - starting points on TWiki
nl: %1 - waar te beginnen met TWiki

en: %1 - try out TWiki on your own
nl: %1 - probeer TWiki uit voor jezelf

en: %1 - view a short introductory presentation on TWiki for beginners
nl: %1 - een korte introductie tot TWiki voor nieuwe gebruikers

en: %1 User Authentication
nl: %1 Gebruikersauthenticatie

en: %1 for changing your email address
nl: %1 om je e-mailadres te wijzigen

en: %1 for changing your password
nl: %1 om je wachtwoord te wijzigen

en: %1 has a list of other TWiki users
nl: %1 heeft een lijst van andere TWikigebruikers

en: %1 has been editing the topic for %2 and the lease is still active for another %3.
nl: %1 is deze pagina aan het bewerken voor %2 en de tijdelijke vergrendeling blijft actief voor nog eens %3.

en: %1 has been registered with e-mail %2
nl: %1 is geregistreerd met e-mail %2

en: %1 is a list of TWiki user documentation
nl: %1 is een lijst van TWiki gebruikersdocumentatiepagina's

en: %1 is an invalid name for a new web
nl: %1 is geen geldige naam voor een nieuw web

en: %1 is currently logged in
nl: %1 is op dit moment ingelogd

en: %1 is currently set to %2
nl: %1 is op dit moment %2

en: %1 is editing %2.
nl: %1 is %2 aan het bewerken.

en: %1 is in at least one group and cannot be removed
nl: %1 is lid van tenminste √©√©n groep en kan niet worden verwijderd

en: %1 lists all TWiki user tools
nl: %1 vermeldt alle TWiki gebruikershulpmiddelen

en: %1 may still be editing %2.
nl: %1 is mogelijk %2 nog aan het bewerken.

note: ("<nop>$toWeb.<nop>$toTopic",                                             "<nop>$fromWeb.<nop>$fromTopic",                                             $date,                                             $by)
en: %1 moved from %2 on %3 by %4
nl: %1 is door %4 verplaatst van %2 op %3

en: %1 to create another web
nl: %1 om nog een web aan te maken

en: %1 to customize the web specific preferences
nl: %1 om webinstellingen aan te passen

en: %1 to start working on the new web
nl: %1 om te beginnen in het nieuwe web

en: %1 topic does not exist
nl: pagina %1 bestaat niet

en: &Attach
nl: Bij&lage

en: &Cancel
nl: &Afbreken

en: &Edit
nl: B&ewerken

en: &Edit text
nl: Tekst b&ewerken

en: &History
nl: &Geschiedenis

en: &More topic actions
nl: &Meer pagina-acties

en: &Printable
nl: &Printbaar

en: (=all= to show all topics)
nl: (=all= om alle pagina's te tonen)

en: (More options in WebSearch)
nl: (Meer opties in WebSearch)

en: (Use a topic name in TWiki.WikiNotation)
nl: (Gebruik een paginanaam in [[%TWIKIWEB%.WikiNotation][Wikinotatie]])

en: (__Suggestion:__ How about uploading your picture to your topic?)
nl: (__Suggestie:__ Wat dacht je van een foto op je persoonlijke pagina?)

en: (attach)
nl: (Bijlage bijvoegen)

en: (backlinks in %1 Web)
nl: (teruglinks in %1 Web)

en: (backlinks in all Webs)
nl: (teruglinks in alle Webs)

en: (change form)
nl: (wijzig formulier)

en: (change language)
nl: (wijzig taal)

en: (changes)
nl: (wijzigingen)

en: (delete attachment)
nl: (verwijder bijlage)

en: (delete)
nl: (verwijderen)

en: (edit form)
nl: (wijzig formulier)

en: (edit text)
nl: (tekst bewerken)

en: (edit)
nl: (bewerken)

en: (how you log in) LoginName:
nl: (hoe je inlogt) LoginName:

en: (identifies you to others) WikiName:
nl: (zo zien anderen jou) WikiName

en: (more)
nl: (meer)

en: (move attachment)
nl: (bijlage verplaatsen)

en: (no parent, orphaned topic)
nl: (geen bovenliggende pagina, verweesde pagina)

en: (none)
nl: (geen)

en: (oops)
nl: (melding)

en: (optional)
nl: (optioneel)

en: (otherwise search %1 Web only)
nl: (of zoek alleen in %1 web)

en: (preview)
nl: (voorvertoning)

en: (recommended)
nl: (aanbevolen)

en: (rename)
nl: (hernoem)

en: (search results)
nl: (zoekresultaten)

en: (semicolon =;= for and)
nl: (puntkomma =;= voor en)

en: (set preferences)
nl: (voorkeuren instellen)

en: (single character first name)
nl: (enkel teken voornaam)

en: (single character last name)
nl: (enkel teken achternaam)

en: (skipped)
nl: (overgeslagen)

en: *Bug:* Internet Explorer 4.0 or earlier: If you get an "Internal Server Error" message when you upload a file, you need to try again. It should work the second time.
nl: *Internet Explorer* 4.0 of eerder: als je een "Internal Server Error" bericht krijgt wanneer je een bijlage upload, probeer het dan opnieuw. De tweede keer zou het moeten werken.

en: *Change comment:* If you use _Change Properties_ to change a comment, the comment shown in the topic will change, but the comment shown against the attachment history will be the comment when the file was uploaded.
nl: *Toelichting wijzigen:* Als je de _Eigenschappen wijzigen_ knop gebruikt om een toelichting te wijzigen, zal de toelichting op de pagina worden gewijzigd, maar de toelichting in het bijlage-geschiedenisoverzicht blijft de toelichting toen het bestand werd geupload.

en: *Help:* Please see <a target='TWikiVariables' onclick="return launchWindow('%1','FileAttachment')" href='' rel='nofollow'>FileAttachment</a> for more information about attaching files.
nl: *Help:* Zie <a target='TWikiVariables' onclick="return launchWindow('%1','FileAttachment')" href='' rel='nofollow'>Bijlagen</a> voor meer informatie.

en: *Important:* the information provided in this form will be stored in a database on the TWiki server. This database is accessible to anyone who can access the server through the web (though passwords will be encrypted, and e-mail addresses will be obfusticated to help prevent spamming). Your country, or the country where the server is hosted, may have Data Protection laws governing the maintenance of such databases. If you are in doubt, you should contact %1 for details of the Data Protection Policy of this TWiki server before registering.
nl: *Belangrijk:* de informatie van dit formulier wordt opgeslagen in een database op de TWiki server. Deze database is toegankelijk voor eenieder die de server vanuit het web kan benaderen (hoewel wachtwoorden worden versleuteld, en e-mailadressen worden verhaspeld om ongewenste reclame te voorkomen). In het land waar je verblijft, of in het land waar de server wordt gehost, zou een Databeschermingswet kunnen gelden waarin het beheer van dergelijke databases wordt bepaald. In geval van twijfel kun je contact opnemen met %1 voor details aangaande het Databeschermingsbeleid van deze TWiki server voordat je overgaat tot registratie.

en: *Local file:* If you select a different file in _Local file:_, it is this that will be updated or added.
nl: *Lokaal bestand:* Als je een nieuw of ander bestand kiest bij _Lokaal bestand:_, dan is het deze bijlage die wordt vernieuwd of toegevoegd.

en: *Properties:* The comment and visibility (i.e. is attachment hidden) can be changed without uploading a file by pressing "Change Properties only"; see <a target="HiddenAttachment" onclick="return launchWindow('%1','HiddenAttachment')" href="%2" rel='nofollow'>HiddenAttachment</a>.
nl: *Eigenschappen:* De toelichting en zichtbaarheid (d.i. of de bijlage is verborgen) kunnen worden veranderd zonder een bestand te uploaden, door te klikken op "Wijzig alleen eigenschappen"; zie <a target="HiddenAttachment" onclick="return launchWindow('%1','HiddenAttachment')" href="%2" rel='nofollow'>Verborgen bijlage (HiddenAttachment)</a>.

en: <a href='%1' rel='nofollow'>Edit settings</a> for this topic
nl: <a href='%1' rel='nofollow'>Bewerk instellingen</a> voor deze pagina

en: <a target='ManagingWebs' onclick="return launchWindow('%1','ManagingWebs')" href='%2' rel='nofollow'>Get help on managing webs</a>
nl: <a target='ManagingWebs' onclick="return launchWindow('%1','ManagingWebs')" href='%2' rel='nofollow'>Meer info over het beheren van webs</a>

en: <em>in %1 web</em> only
nl: alleen <em>in %1 web</em>

en: <em>in all public webs</em>
nl: <em>in alle publieke webs</em>

en: <span class='twikiAlert'><b>Do not forget</b></span> to save your changes.
nl: <span class='twikiAlert'><b>Vergeet niet</b></span> je wijzigingen op te slaan.

en: A %1 is divided into webs; each one represents one subject, one area of collaboration. You are trying to %2 in a web that does not exist.
nl: Een %1 is opgedeel in webs; elk web staat voor een onderwerp of terrein waarop wordt samengewerkt. Je probeert %2 in een web dat niet bestaat.

en: A =.txt= extension is appended to some filenames for security reasons
nl: Een <code>.txt</code>-extensie is bijgevoegd aan enkele bestandsnamen om veiligheidsredenen

en: A color starts with a # sign, followed by 6 hexadecimal numbers, e.g. =#FFFF00=.
nl: Een kleur begint met een # teken, gevolgd door 6 hexadecimale nummber, bijvoorbeeld =#FFFF00=.

en: A confirmation e-mail has been sent to %1
nl: Een bevestigingse-mail is verstuurd aan %1

en: A link to a topic located in another web is written like %1. Make sure that the name of the web is not spelt wrongly on the previous page; fix the link if necessary.
nl: Een link naar een pagina gesitueerd in een ander web wordt geschreven als %1. Let op dat de webnaam niet verkeerd is gespeld op de voorgaande pagina; repareer de link indien nodig.

en: A more extensive changes list is available via the [[%1][Recent Changes]] link in the navigation menu.
nl: Een meer uitgebreide lijst van wijzigingen is te zien in [[%1][Wijzigingen]].

en: A new *system-generated* password for your login name %1 (<nop>WikiName %2) has been sent to your registered e-mail address. If your e-mail address is no longer valid, please contact %3
nl: Een nieuw *systeemgegenereerd* wachtwoord voor loginnaam %1 (wikinaam %2) is verstuurd aan jouw gerestreerde e-mailadres. Als je e-mailadres niet meer geldig is, neem dan contact op met %3

en: A&ll Webs
nl: A&lle webs

en: Access Denied
nl: Toegang niet toegestaan

en: Access check on %1 failed
nl: Toegangscontrole op %1 niet gelukt

en: Access keys
nl: Sneltoetsen

en: Action
nl: Actie

en: Action %1: %2.
nl: Actie %1: %2.

en: Add form
nl: Formulier toevoegen

en: Add your name to the list of users in the %1 topic in the %2 web.
nl: Je naam toevoegen aan de lijst van gebruikers in pagina %1 in %2 web.

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Adding a %1 variable in WebPreferences
nl: Een %1 variabele wordt toegevoegd in WebPreferences

en: Admin Maintenance
nl: Admin onderhoud

en: Advanced Search
nl: Geavanceerd zoeken

en: Advanced search
nl: Geavanceerd zoeken

en: All public webs
nl: Alle publieke webs

en: All topics in %1
nl: Alle pagina's in %1

en: Allow non <nop>WikiWord for the new topic name
nl: Een niet-<nop>WikiWord mag gebruikt worden als paginanaam

en: Alternatively hit back to go back to TWiki.TWikiRegistration and choose a different username.
nl: Of klik op Terug naar TWiki.TWikiRegistration en kies een andere gebruikersnaam.

en: An e-mail address is required before a password can be reset.
nl: Een e-mailadres is vereist voordat een wachtwoord opnieuw kan worden ingesteld.

en: An e-mail could not be delivered. Please notify your %1 administrator, %2
nl: Een e-mail kon niet worden verstuurd. Stel je %1 beheerder, %2, op de hoogte.

en: An error page will be shown if either of the topics are locked by another user.
nl: Een foutmeldingspagina wordt getoond als een van de pagina's is vergrendeld door een andere gebruiker.

en: And populated with topics from the base web
nl: En gevuld met pagina's van het basisweb

en: Any change you made to topic before coming to this page are preserved.
nl: Alle wijzigingen die je hebt gedaan voor je op deze pagina kwam zijn bewaard.

en: Attach
nl: &Bijlage bijvoegen

en: Attach an image or document to this topic
nl: Voeg een afbeelding of document toe aan deze pagina

en: Attach file to topic %1
nl: Voeg bijlage toe aan pagina %1

en: Attach image or document on %1
nl: Voeg afbeelding of document toe aan %1

en: Attach new file
nl: Voeg nieuwe bijlage toe

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Attachment '%1' does not exist
nl: Bijlage '%1' bestaat niet

en: Attachment already exists in new topic
nl: Bijlage bestaat al in de nieuwe pagina

en: Attachment delete failed
nl: Verwijderen van bijlage is niet gelukt

en: Attachment does not exist
nl: Bijlage bestaat niet

en: Attachment move failed
nl: Verplaatsen van bijlage is niet gelukt

en: Attachments will not be shown in topic view page.
nl: Bijlage zal niet worden getoond in de lijst van bijlagen op de pagina.

en: Attention
nl: Let op

en: Attribute
nl: Kenmerk

en: Automated notification of topic changes
nl: Automatische kennisgeving van paginawijzigingen

en: Available Information
nl: Beschikbare informatie

en: Back to top
nl: Terug naar boven

en: Back to topic
nl: Terug naar pagina

en: Backlinks
nl: Teruglinks

en: Backlinks to %1 in %2 Web
nl: Teruglinks naar %1 in %2 Web

en: Backlinks to %1 in all Webs
nl: Teruglinks naar %1 in alle Webs

en: Base web %1 is missing or does not exist
nl: Basisweb %1 ontbreekt of bestaat niet

en: Both body and title
nl: Tekst en titel

en: By default, viewing the Trash web is restricted to %1. If you would like to allow all users to view the Trash web, remove the =ALLOWWEBVIEW= restriction in WebPreferences.
nl: Standaard is het bekijken van het Prullenmand web alleen mogelijk door %1. Als je alle gebruikers toegang wilt geven tot het Prullenmand web, verwijder dan de =ALLOWWEBVIEW= beperking in WebPreferences.

en: Can't find user %1
nl: Kan gebruiker %1 niet vinden

en: Can't get an e-mail address for %1
nl: Kan geen e-mailadres vinden voor %1

en: Can't get an e-mail address for %1 (required for password reset)
nl: Kan geen e-mailadres vinden voor %1 (vereist voor instellen van wachtwoord)

en: Cancel editing and discard changes
nl: Bewerken afbreken en wijzigingen niet bewaren

en: Cannot create %1 because it already exists.
nl: Kan %1 niet aanmaken omdat deze al bestaat.

en: Cannot create web %1 because it already exists
nl: Kan %1 web niet aanmaken omdat deze al bestaat.

en: Cannot rename %1 to %2 because it already exists.
nl: Kan %1 niet hernoemen naar %2 omdat deze al bestaat.

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Categories
nl: Categoriën

en: Change form
nl: Wijzig formulier

en: Change from:
nl: Wijzig van:

en: Change language
nl: Taal wijzigen

en: Change links in topics that refer to !%1 in any Web:
nl: Wijzig links die verwijzen naar !%1 in alle Webs:

en: Change links in topics that refer to !%1 in the %2 Web:
nl: Wijzig links in pagina's die verwijzen naar !%1 in %2 Web:

en: Change links in topics that refer to %1 in any Web:
nl: Wijzig links in pagina's die verwijzen naar %1 in alle Webs:

en: Change links in topics that refer to %1 in the %2 Web:
nl: Wijzig links in pagina's die verwijzen naar %1 in %2 Web

en: Change properties only
nl: Wijzig alleen eigenschappen

en: Change topic
nl: Wijzig pagina

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Changed by:
nl: Gewijzigd door:

en: Changed:
nl: Gewijzigd:

en: Changes
nl: Wijzigingen

note: ($r2, $r1)
en: Changes from r%1 to r%2
nl: Wijzigingen van r%1 naar r%2

en: Check your configuration setting for {TemplateDir}. If that's not the problem, it may be because you have a setting of %1 that is pointing to a template that doesn't exist.
nl: Controleer je configuratie-instelling voor {TemplateDir}. Als dit niet de oorzaak is, zou het kunnen zijn dat je een instelling hebt van %1 die verwijst naar een template dat niet bestaat.

en: Child topics in %1 web
nl: Onderliggende pagina's in %1 web

en: Choose a new form template
nl: Kies een nieuw formuliertemplate

en: Clear all
nl: Vink uit

en: Click here
nl: Klik hier

en: Click on [[%1][Debug topic text]].
nl: Klik op [[%1][Paginatekst debuggen]].

en: Click to move topic back to previous location, with option to change references.
nl: Klik om de pagina terug te plaatsen naar de vorige locatie, met de optieom verwijzigen te wijzigen.

en: Click to see details in separate window
nl: Klik om details te bekijken in een ander venster

en: Color %1 has an invalid format
nl: Kleur %1 heeft een ongeldig formaat

en: Comment
nl: Toelichting

en: Comments:
nl: Opmerkingen:

en: Compare revisions
nl: Vergelijk revisies

en: Confirm rename or move
nl: Bevestig hernoemen of verplaatsen

en: Contact %1 if you have any questions.
nl: Neem contact op met %1 als je vragen hebt.

en: Continue and try to rename web?
nl: Doorgaan om het web te hernoemen?

en: Continue to *[[%1][create topic %2]]*
nl: Ga verder met *[[%1][pagina %2 aanmaken]]*

en: Copyright &&copy; by the contributing authors. All material on this collaboration platform is the property of the contributing authors.
nl: Copyright &&copy; de contribuerende auteurs. Al het materiaal op dit samenwerkingsplatform is eigendom van de contribuerende auteurs.

en: Could not create the new web %1
nl: Kon het nieuwe %1 web niet aanmaken

en: Could not find template
nl: Kon template niet vinden

en: Could not save %1.
nl: Kon %1 niet bewaren.

en: Country:
nl: Land:

en: Cr&eate
nl: Aan&maken

en: Create (&WYSIWYG)
nl: Aanmaken (&WYSIWYG)

en: Create <nop>TestTopic###
nl: <nop>Testpagina### aanmaken

en: Create New Topic
nl: Nieuwe pagina

en: Create New Topic in %1 Web
nl: Nieuwe pagina in %1 Web aanmaken

en: Create a link to the attached file
nl: Maak een link naar de bijlage

en: Create a new auto-numbered test topic:
nl: Maak een nieuwe automatisch genummerde testpagina aan:

en: Create a new document by name:
nl: Maak een nieuwe pagina aan met naam:

en: Create by Name
nl: Pagina aanmaken

en: Create personal sidebar
nl: Creëer persoonlijk menu

en: Create this topic
nl: Maak deze pagina ana

en: Create your personal %1 topic using your WikiName as topic name, and add the data you submitted to the topic.
nl: Je persoonlijke pagina %1 aanmaken, met je [[WikiName][Wikinaam]] als paginanaam, en de verstuurde gegevens toevoegen aan de pagina.

en: Creating a suitable Form Definition topic
nl: Een passend formulierdefinitie pagina aanmaken

en: Date
nl: Datum

en: Dear %1
nl: Beste %1

en: Debug
nl: Debuggen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete File %1
nl: Verwijder bijlage %1

en: Delete file attachment
nl: Verwijder bijlage

en: Delete or rename this topic; set parent topic; view and compare revisions
nl: Verwijder of hernoem deze pagina; bovenliggende pagina instellen; bekijk en vergelijk revisies

en: Delete topic
nl: Pagina verwijderen

en: Delete topic...
nl: Verwijder pagina...

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Deleted topics will be moved to the %1 web
nl: Verwijderde pagina's worden verplaatst naar het %1 web

en: Did you want to [[%1][reset %2's password]]?
nl: Wilde je [[%1][%2s wachtwoord opnieuw instellen]]?

en: Difference Topic
nl: Verschillen in pagina

en: Do not show attachment in table
nl: Toon bijlage niet in de tabel

en: Do show:
nl: Toon:

en: Don't show:
nl: Toon niet:

en: During deletion of attachment =%1= an error was found. Please notify your %2 administrator.
nl: Tijdens het verwijderen van bijlage =%1= is een fout opgetreden. Stel je %2 beheerder op de hoogte.

en: During move of attachment %1 to %2 an error was found. Please notify your %3 administrator.
nl: Tijdens het verplaatsen van bijlage %1 naar %2 is een fout opgetreden. Stel je %3 beheerder op de hoogte.

en: During rename of topic %1 to %2 an error (%3) was found. Please notify your %4 administrator.
nl: Tijdens het hernoemen van pagina %1 naar %2 is een fout (%3) opgetreden. Stel je %4 beheerder op de hoogte.

en: During rename of web %1 to %2 an error (%3) was found. Please notify your %4 administrator.
nl: Tijdens het hernoemen van %1 web naar %2 is een fout (%3) opgetreden. Stel je %4 beheerder op de hoogte.

en: During save of %1 an error was found by the version control system. Please notify your %2 administrator.
nl: Tijdens het bewaren van %1 is een fout opgetreden in het versiebeheersysteem. Stel je %2 beheerder op de hoogte.

en: During save of file %1 an error was found by the version control system. Please notify your %2 administrator.
nl: Tijdens het bewaren van bijlage %1 is een fout opgetreden in het versiebeheersysteem. Stel je %2 beheerder op de hoogte.

en: E-mail address:
nl: E-mailadres:

en: E-mail changed successfully!
nl: E-mail succesvol gewijzigd!

en: Each preference has the syntax
nl: Elke voorkeurinstelling heeft de syntax

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Anyway
nl: Bewerk hoe dan ook

en: Edit personal data
nl: Bewerk persoonlijke gegevens

en: Edit text
nl: Bewerk tekst

en: Edit this topic text
nl: Bewerk de paginatekst

en: Edit topic preference settings
nl: Bewerk paginavoorkeur-instellingen

en: End of topic
nl: Einde van de pagina

en: Enter a new username and password to change identity:
nl: Voer een nieuwe gebruikersnaam en wachtwoord in:

en: Error registering user %1
nl: Fout tijdens het registeren van gebruiker %1

en: Error saving topic
nl: Fout tijdens het bewaren van de pagina

en: Error: File attachment at %1,%2 does not exist
nl: Foutmelding: Bijlage in %1,%2 bestaat niet

en: Error: Unsupported content type: %1 (Must be =text/html=, =text/plain= or =text/css=)
nl: Foutmelding: Content type wordt niet ondersteund: %1 (Moet zijn =text/html=, =text/plain= of =text/css=)

en: Error: Unsupported protocol. (Must be 'http://domain/...')
nl: Foutmelding: Protocol wordt niet ondersteund. (Moet zijn 'http://domain/...')

en: Errors
nl: Foutmeldingen

en: Existing attachments
nl: Lijst van bijlagen

en: Existing form data will be lost! (still available in old version)
nl: De bestaande gegevens in het formulier worden verwijderd (maar wel nog beschikbaar in een oudere paginaversie)

en: Failed to include URL %1
nl: Opnemen van URL %1 is niet gelukt

en: Fields marked %1 are required
nl: Velden gemarkeerde met %1 zijn verplicht

en: File has been uploaded with different name
nl: Het bestand is geupload met een andere naam

en: Find topics that link to %1 ...
nl: Vind pagina's die linken naar %1 ...

en: Finish creating an account for you, so that you can start editing pages using your WikiName.
nl: De account aanmaken afronden, zodat je kan beginnen met het bewerken van pagina's met gebruik van je [[WikiName][Wikinaam]].

en: First Name:
nl: Voornaam:

en: Force new revision
nl: Forceer nieuwe revisie

en: Form Definition %1 missing
nl: Formulierdefinitie %1 ontbreekt

en: Form definition missing
nl: Formulierdefinitie ontbreekt

en: Get help on <a target='ManagingTopics' onclick="return launchWindow('%1','ManagingTopics')" href="%2" rel='nofollow'>Renaming and moving topics</a>.
nl: Meer info over <a target='ManagingTopics' onclick="return launchWindow('%1','ManagingTopics')" href="%2" rel='nofollow'>hernoemen en verplaatsen van pagina's</a>.

en: Get help on <a target='TWikiVariables' onclick="return launchWindow('%1','TWikiVariables')" href='%2' rel='nofollow'>Setting topic preferences</a>.
nl: Meer info over <a target='TWikiVariables' onclick="return launchWindow('%1','TWikiVariables')" href='%2' rel='nofollow'>pagina-voorkeuren</a>.

en: Go back in your browser and insert information for all mandatory fields.
nl: Ga terug met je browser en voeg de informatie bij de verplichte velden toe.

en: Go back in your browser and save your changes locally.
nl: Ga terug met je browser en bewaar je veranderingen lokaal (bijvoorbeeld op je harde schijf.

en: Good examples:
nl: Goede voorbeelden:

en: Groups
nl: Groepen

en: Hello %1!
nl: Hallo %1!

en: Hide attachments
nl: Verberg bijlagen

en: Hide existing attachments
nl: Verberg lijst met bijlagen

en: Hide file
nl: Verbergen

en: Hide formatting help
nl: Verberg opmaakhelp

en: Hide help
nl: Verberg help

en: History:
nl: Geschiedenis:

en: Horizontal size of text edit box:
nl: Breedte van tekstvak (bij bewerken):

en: How about attaching your photo?
nl: Wat dacht je van het bijvoegen van je foto?

en: How to activate your %1 registration
nl: Hoe activeer je je %1 registratie

en: However, the filename has been changed from %1 to %2. Please make a note of it.
nl: Let wel, de bestandsnaam is veranderd van %1 naar %2.

en: Ideas, requests, problems regarding %1? <a href='%2'>Send feedback</a>
nl: Ideeën, verzoeken of problemen aangaande %1? <a href='%2'>Stuur feedback</a>

en: If this line isn't present see _upgrade_ section below
nl: Als deze regel niet aanwezig is, zie _upgrade_ sectie hieronder

en: If this topic is missing create it, otherwise check it for errors.
nl: Als deze pagina niet bestaat kun je deze aanmaken, of anders loop deze na op fouten.

en: If you already know the name of the topic, enter the name of the topic into the [[%1][Jump box]] at the top
nl: Als je de paginanaam al weet, voer de naam in in het [[%1]['Spring' veld]] bovenaan

en: If you are developing a <nop>TWikiApplication, see %1 for a description of the correct parameters.
nl: Als je een [[TWikiApplication][TWiki applicatie]] ontwikkelt, zie %1 voor een beschrijving van de juiste pagina's.

en: If you came here by clicking on a question mark link
nl: Als je hier bent gekomen via een vraagtekenlink

en: If you got this e-mail by mistake: Somebody (%1) registered at the %2 site using your mail address %3. Contact %4 if this is in error.
nl: Als je deze e-mail per ongeluk hebt gekregen: Iemand (%1) heeft zich geregistreerd op de %2 site met gebruik van uw e-mailadres %3. Neem contact op met %4 als dit niet goed is.

en: If you have any questions about registration, send an e-mail to %1.
nl: Als je vragen hebt over registratie, stuur een e-mail aan %1.

en: If you have any questions, please contact %1.
nl: Als je vragen heby, neem dan contact op met %1.

en: If you haven't set a password yet or you want to reset it, go to: %1
nl: Als je nog geen wachtwoord hebt ingesteld, of als je het wachtwoord opnieuw wilt instellen, ga dan naar %1

en: If you intend to do a full text search:
nl: Als je een zoekactie wilt beginnen:

en: If you received a link to this topic in an e-mail or just want to look at the topic, [[%1][cancel save]] to go to %2.
nl: Als je een link naar deze pagina hebt ontvangen in een e-mail of gewoon deze pagina wilt bekijken, [[%1][breek af]] om naar %2 te gaan.

en: If you used the "Jump" feature to jump to this page:
nl: Als je gebruik hebt gemaak van de 'Spring' functie om te springen naar deze pagina:

en: If you want to create the topic
nl: Als je deze pagina wilt aanmaken

en: If you would like to create this page:
nl: Als je deze pagina wilt aanmaken:

en: If you would like to create this web
nl: Als je dit web wilt aanmaken

en: Images will be displayed, for other attachments a link will be created.
nl: Afbeeldingen worden getoond in de pagina; voor anderssoortige bestanden wordt een link aangemaakt.

en: In reversed order
nl: In omgekeerde volgorde

en: In some cases, TWiki changes the name of the uploaded file to make it safe and accessible across all platforms:
nl: In sommige gevallen verandert TWiki de naam van het geuploaded bestand om deze toegankelijk te maken voor alle platforms.

en: Incorrect %1
nl: Onjuiste %1

en: Incorrect %1.WikiNames:
nl: Onjuiste [[%1.WikiNames][Wikinamen]]:

en: Incorrect Password
nl: Onjuist wachtwoord

en: Incorrect parameters to the =%1= script
nl: Onjuiste parameters aan het =%1= script

en: Invalid Activation Code
nl: Ongeldige activeringscode

en: Invalid e-mail address
nl: Ongeldig e-mailadres

en: It is probably OK to go ahead and edit - unless you intend to change data in a form attached to the topic. If %1 actually _does_ save the topic while you are editing, your changes will be merged, and nothing will be lost. Form data cannot easily be merged though, so in this case you are recommended to check with %1 first.
nl: Het kan waarschijnlijk geen kwaad om door te gaan om te bewerken - tenzij je van plan bent om gegevens te veranderen in een formulier op de pagina. Als %1 de pagina bewaart terwijl jij aan het bewerken bent, zullen jullie wijzigingen worden samengevoegd zodat niets verloren gaat. Maar formuliergegevens kunnen niet gemakkelijk worden samengevoegd, dus in dat geval raden we je aan om eerst te checken met %1.

en: It's usually best to choose a short name for the new web, as it is easier to link to them later on. Characters not allowed in web names, such as spaces will automatically be removed.
nl: Het is over het algemeen beter om een korte naam te kiezen voor het nieuwe web, omdat het dan gemakkelijker is naar het web te linken. Tekens die niet zijn toegestaan in webnamen, zoals spaties, worden automatisch verwijderd.

en: Jump
nl: Springen

en: Last Name:
nl: Achternaam

en: Last editor
nl: Laatste bewerker

en: Last modified time
nl: Laatst bewerkt op

en: Limit results to:
nl: Beperk resultaten tot:

note: ($left) ($right)
en: Line: %1
nl: Regel: %1

note: ($left,$right)
en: Line: %1 to %2
nl: Regel: %1 tot %2

en: List all topics in the %1 web in alphabetical order
nl: Toon alle pagina's in het %1 web in alfabetische volgorde

en: List topics that start with the letter:
nl: Vermeld alle pagina's die beginnen met de letter:

en: Local file
nl: Lokaal bestand

en: Log In
nl: Log in

en: Log Out
nl: Log uit

en: Login name %1
nl: Inlognaam %1

en: Logon
nl: Inloggen

en: Mail to
nl: Verstuur mail aan

en: Make search:
nl: Maak de zoekactie:

en: Make sure you spelled the %1 correctly and try again. Remember, a %2 is case sensitive
nl: Let erop dat je het %1 goed hebt gespeld en probeer het eventueel opnieuw. Denk eraan dat een %2 hoofdlettergevoelig is

en: Missing Fields
nl: Ontbrekende velden

en: Missing action command
nl: Ontbrekende actieopdracht

en: Modify search
nl: Pas zoekactie aan

en: More Actions on Topic %1
nl: Meer pagina-acties voor pagina %1

en: More topic actions...
nl: Meer pagina acties...

en: Move
nl: Verplaats

en: Move file attachment
nl: Verplaats bijlage

en: Move or Delete File %1
nl: Verplaats of verwijder bestand %1

en: My Links
nl: Mijn links

en: NEW
nl: NIEUW

en: NOTE: This Wiki topic does not exist yet
nl: LET OP: Deze Wikipagina bestaat nog niet

en: Name of new web is missing
nl: Naam van het nieuwe web ontbreekt

en: New or changed topics in %1, since %2:
nl: Nieuwe of gewijzigde pagina's in %1, sinds %2:

en: New parent web:
nl: Nieuw bovenliggend web:

en: New topic name %1 is not a %2
nl: Nieuwe paginanaam %1 is geen %2

en: New web name:
nl: Nieuwe webnaam:

en: Newer revision:
nl: Nieuwere revisie:

en: No child topics
nl: Geen onderliggende pagina's

en: No permission to view %1
nl: Geen permissie om %1 te bekijken

en: No users to reset passwords for.
nl: Geen gebruikers om de wachtwoorden opnieuw voor in te stellen.

en: Note that any URLs that refer to the attachment will be broken after this move.
nl: Weet dat URLs die verwijzen naar de bijlage gebroken links zullen opleveren na deze verplaatsing.

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: Notes:
nl: Opmerkingen:

en: Notices:
nl: Kennisgevingen:

en: Notifications
nl: Blijf op de hoogte

en: Number of topics:
nl: Aantal pagina's:

en: Older revision:
nl: Oudere revisie

en: Once registered you can login using your %1 and password.
nl: Wanneer je geregistreerd bent kun je inloggen met gebruik van je %1 en wachtwoord.

en: Once you have created the topic, consider adding links in related topics to the new topic so that there are more ways people can discover it.
nl: Wanneer je de pagina hebt aangemaakt zou je links naar gerelateerde pagina's kunnen toevoegen. Dan zijn er meer manieren om deze pagina te ontdekken.

en: Only members of the %1 are allowed to perform this action.
nl: Alleen leden van de %1 hebben de mogelijkheid deze actie uit te voeren.

en: Opens page in new window
nl: Opent pagina in een nieuw venster

en: Organisation URL:
nl: URL van organisatie:

en: Organisation name:
nl: Naam van organisatie:

en: Other Country
nl: Ander land

en: Other search options:
nl: Andere zoekopties:

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password changed successfully!
nl: Wachtwoord succesvol gewijzigd!

en: Password reset failed
nl: Wachtwoord nieuw instellen niet gelukt

en: Passwords do not match
nl: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Personal Preferences
nl: Persoonlijke voorkeuren

en: Pick one of the %1.
nl: Kies een van de %1.

en: Placeholder for trashed attachments
nl: Standaardpagina voor weggegooide bijlagen

en: Please contact %1 if you have any questions.
nl: Neem contact op met %1 als je vragen hebt.

en: Please enter your username and password:
nl: Voer je gebruikersnaam en wachtwoord in:

en: Please go _back_ in your browser and try a new name.
nl: Ga _terug_ met je browser en probeer een andere naam.

en: Please go back in your browser and check again.
nl: Ga terug met je browser en probeer opnieuw.

en: Please go back in your browser and chose a topic name that is a %1.WikiWord or check the allow non-Wiki Word box
nl: Ga terug met je browser en kies een onderwerp dat een %1.WikiWord is of vink de checkbox 'niet-<nop>WikiWord mag gebruikt worden' aan

en: Please go back in your browser and try again.
nl: Ga terug met je browser en probeer opnieuw.

en: Please make sure you spelled the %1 correctly and try again. If you get stuck, please mail %2.
nl: Let dat je %1 goed hebt gespeld en probeer opnieuw. Als je niet verder kan, mail %2.

en: Please try again.
nl: Probeer het opnieuw.

en: Please visit %1 to change your password to something more memorable for you.
nl: Ga naar %1 om je wachtwoord te wijzigen in iets dat je beter kunt onthouden.

en: Possible form templates
nl: Mogelijke formuliertemplates

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preferences for
nl: Voorkeuren voor

en: Previous upload
nl: Vorige upload

en: Raw View
nl: Bron&code

en: Read %1 to get a quick overview of this collaboration platform. To learn more, study the TWikiTutorial, which is accessible from the same link.
nl: Lees %1 om een snel overzicht te krijgen van dit samenwerkingsplatform. Voor meer informatie, bestudeer de TWikiTutorial, die toegankelijk is via dezelfde link.

en: Read new revision help text in new window
nl: Open de helptekst over nieuwe revisies in een nieuw venster

en: Read on
nl: Lees verder

en: Recently changed topics
nl: Recent gewijzigd

en: Register
nl: Meld je aan

en: Registered users can ChangePasswords and ResetPasswords.
nl: Geregistreerde gebruikers kunnen hun wachtwoord [[ChangePasswords][wijzigen]] en [[ResetPasswords][opnieuw instellen]].

en: Registration
nl: Registreren

en: Regular expression search
nl: Regular expression zoeken

en: Related Topics
nl: Gerelateerde pagina's

en: Related topics:
nl: Gerelateerde pagina's:

en: Remember to update your user topic if you want your e-mail change to be reflected there as well.
nl: Vergeet niet je persoonlijke pagina te vernieuwen als je je nieuwe e-mailadres ook daar wilt tonen.

en: Remove the user from the group(s) %1 first.
nl: Verwijder de gebruiker eerst van groep(en) %1

en: Rename
nl: Hernoem

en: Rename failed
nl: Hernoemen mislukt

en: Rename or move topic
nl: Pagina hernoemen of verplaatsen

en: Rename, move or delete this web:
nl: Hernoem, verplaats of verwijder dit web:

en: Rename/Move
nl: Hernoem/Verplaats

en: Rename/move topic...
nl: Hernoem/verplaats pagina...

en: Rename/move/delete web...
nl: Hernoem/verplaats/verwijder web...

en: Replace form...
nl: Vervang formulier...

en: Results from %1 web
nl: Resultaten van %1 web

en: Return to %1.
nl: Ga terug naar %1.

en: Retype password:
nl: Typ wachtwoord opnieuw:

en: Rev %1 was saved by %2, while you were still editing.
nl: Revisie %1 werd opgeslagen door %2 terwijl je nog aan het bewerken was.

en: Review recent changes in:
nl: Bekijk recente wijzigingen in:

en: Revision
nl: Revisie

en: Revision:
nl: Revisie:

en: S = Save, Q = Quiet save, K = Checkpoint, D = Discard
nl: B = Bewaren, S = Stil bewaren, D = Bewaren en doorgaan, W = Weggooien

en: S = Save, Q = Quiet save, K = Checkpoint, P = Preview, C = Cancel
nl: B = Bewaren, S = Stil bewaren, D = Bewaren en doorgaan, V = Voorvertoning, A = Afbreken

en: Saved to:
nl: Bewaard in:

en: Search
nl: Zoeken

en: Search %1 We&b only
nl: Zoek alleen in %1 &Web

en: Search a&ll webs
nl: Zoek in a&lle webs

en: Search all webs for topics that link to here
nl: Zoek in alle webs naar pagina's die hierheen linken

en: Search for similar topics in all public webs
nl: Zoek naar vergelijkbare pagina's in alle publieke webs

en: Search string
nl: Zoektekst

en: Search the %1 Web for topics that link to here
nl: Zoek in %1 Web naar pagina's die hierheen linken

en: Search where:
nl: Waar zoeken:

en: Searched:
nl: Gezocht:

en: Security Note:
nl: Veiligheidsopmerking:

en: See %1 for a list of existing users or register as new user in %2.
nl: Zie %1 voor een lijst van bestaande gebruikers, of registreer als nieuwe gebruiker in %2.

en: See %1 for information about Form Definitions.
nl: Zie %1 voor informatie over Formulierdefinities.

en: See <a href='%1'>100</a>, <a href='%2'>200</a>, <a href='%3'>400</a>, <a href='%4'>800</a> most recent changes
nl: Bekijk <a href='%1'>100</a>, <a href='%2'>200</a>, <a href='%3'>400</a>, <a href='%4'>800</a> meest recente wijzigingen

en: See <a href='%1'>all</a> changes
nl: Bekijk <a href='%1'>alle</a> wijzigingen

en: See also the faster %1
nl: Zie ook de snellere %1

en: See also the verbose %1.
nl: Zie ook de uitgebreide %1.

en: See also:
nl: Zie ook:

en: Select a new local file to update this attachment.
nl: Kies een nieuw lokaal bestand om deze bijlage te vernieuwen.

en: Select all
nl: Vink aan

en: Select the %1 Web to delete the topic.
nl: Kies het %1 Web om de pagina te verwijderen.

en: Select, copy and paste your signature text to the bottom of your entry
nl: Kopieer en plak je signatuur onderaan je toevoeging

en: Send you a confirmation of your registration by e-mail.
nl: Een bevestiging van je registratie versturen per e-mail.

en: Sequential
nl: Sequentieel

en: Set all
nl: Vink aan

en: Set new topic parent
nl: Bovenliggende pagina instellen

en: Show attachments
nl: Toon bijlagen

en: Show existing attachments
nl: Toon lijst met bijlagen

en: Show formatting help
nl: Toon opmaakhelp

en: Show help
nl: Toon help

en: Show tool-tip topic info on mouse-over of %1 links, on or off:
nl: Toon muistip pagina-informatie bij muizen over %1 links, aan of uit:

en: Side by side
nl: Naast elkaar

en: Similar topics in this web (if any):
nl: Vergelijkbare pagina's in dit web (eventueel):

en: Simple search
nl: Eenvoudig zoeken

en: Size
nl: Grootte

en: Skip to actions
nl: Ga door naar acties

en: Some add schedule information and vacation notice.
nl: Sommige voegen afwezigheidsberichten en vakantieschema's toe.

en: Some characters such as =~=, =$=, =@=, =%= are removed
nl: Sommige tekens zoals =~=, =$=, =@=, =%= zijn verwijderd

en: Some people turn it into a personal portal with favorite links, what they work on, what help they'd like, etc.
nl: Sommige personen maken dit hun persoonlijke _portal_ met hun favoriete links, werk en hobbies, welke hulp ze zouden willen krijgen, etcetera.

en: Sort results by:
nl: Sorteer resultaten op:

en: Spaces are replaced by underscores
nl: Spaties zijn vervangen door liggende streepjes

en: Start of topic
nl: Begin van de pagina

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Step 1: Select topic parent:
nl: Stap 1: Selecteer bovenliggende pagina

en: Step 2: Continue to <input type='submit' class='twikiButton' value='Edit' /> and save %1 to activate the new parent
nl: Stap 2: Ga door en <input type='submit' class='twikiButton' value='Bewerk' /> en bewaar %1 om de nieuwe bovenliggende pagina te activeren

en: Style of text edit box. =width: 99%= for full window width (default), =width: auto= to disable.
nl: Stijl van het tekstvak. =breedte: 99%= voor een venstervullende vakbreedte (standaard), =width: auto= om dit te deactiveren.

en: Submit
nl: Versturen

en: Submitted content:
nl: Verstuur inhoud:

en: Subscribe / Unsubscribe in:
nl: Aanmelden / Afmelden in:

en: Subwebs must be enabled.
nl: Subwebs moeten geaktiveerd zijn.

en: Summaries
nl: Samenvattingen

en: TIP: to search for all topics that contain ="SOAP"=, ="WSDL"=, a literal ="web service"=, but not ="shampoo"=, write:
nl: TIP: om te zoeken naar alle pagina's met de woorden ="SOAP"=, ="WSDL"=, een woordelijk ="web service"=, maar niet ="shampoo"=, schrijf:

en: TWiki password reset for %1
nl: TWiki wachtwoord opnieuw ingesteld voor %1

en: TWiki's user interface is available in several languages. If you want to change the language for this session, choose one of the following and hit "Change language". Otherwise, follow the "Cancel" link on the bottom of the page to return to the previous topic.
nl: TWiki's gebruikersinterface is beschikbaar in meerdere talen. Als je de taal voor dit bezoek wilt veranderen, kies een van de volgende beschikbare talen en druk op "Taal wijzigen". Om terug te gaan naar de vorige pagina, klik op "Afbreken" onderaan de pagina.

en: Test Topics
nl: Testpagina's

en: Text body
nl: Tekst

en: Thank you for registering
nl: Bedankt voor je registratie

en: Thank you for registering in the %1 collaboration platform. Please save this e-mail for future reference.
nl: Bedankt voor je registratie in het %1 samenwerkingsplatform. Bewaar deze e-mail voor toekomstige referentie.

en: Thank you for registering in the %1 collaboration platform. Your verification code is %2.
nl: Bedankt voor je registratie in het %1 samenwerkingsplatform. Je verificatiecode is %2.

en: The %1 field must be your first and last name in %2, e.g. your capitalized first and last name with spaces removed.
nl: Het %1 veld moet je voornaam en achternaam in %2 zijn, d.w.z. je voornaam en achternaam beide met een hoofdletter en zonder spaties.

en: The %1 topic already exists
nl: Pagina %1 bestaat al

en: The %1 web does not exist
nl: Het %1 web bestaat nog niet

en: The %1 web is the sandbox you can use for testing. Everybody is welcome to add or delete some stuff. It is recommended to walk through the %2 to get a jumpstart on the %3 tool. A good rule of thumb is to add at the end of the page and sign and date it with your %4.
nl: Het %1 web is de zogenaamde speeltuin die je kan gebruiken om uit te proberen. Iedereen is welkom om toe te voegen of te verwijderen. We raden je aan om %2 te doorlopen om een overzicht van de %3 tool te krijgen. Een goede vuistregel is om toe te voegen aan het einde van de pagina en te signeren en dateren met je %4.

en: The %1 web of TWiki. TWiki is a Web-Based Collaboration Platform for the Enterprise.
nl: Het %1 web van TWiki. TWiki is een internet samenwerkingsplatform voor de onderneming.

en: The activation code %1 is invalid.
nl: De activeringscode %1 is ongeldig.

en: The attachment and any history will be moved to the new topic.
nl: De bijlage en bijlage-geschiedenis zullen worden verplaatst naar de nieuwe pagina.

en: The chances are good that %1 has simply navigated away from the edit page without saving.
nl: Het is goed mogelijk dat %1 gewoonweg de bewerkingspagina heeft verlaten zonder deze te bewaren.

en: The checkmarked topics will be updated
nl: De aangevinkte pagina's zullen worden vernieuwd

en: The checkmarked topics will be updated (another form will appear which will _eventually_ allow you to rename any topics that were locked)
nl: De aangevinkte pagina's zullen worden vernieuwd (je zal een ander formulier te zien krijgen waarin je pagina's kunt hernoemen die zijn vergendeld).

en: The e-mail address for this account is not valid.
nl: Het e-mailadres voor deze account is ongeldig.

en: The entry for user %1 was missing in the password system.
nl: De ingang voor gebruiker %1 ontbrak in het wachtwoordsysteem.

en: The file has been uploaded and attached properly to the %1 topic.
nl: Het bestand is geupload en succesvol bijgevoegd bij pagina %1.

en: The following topics are locked for edit, and cannot be moved:
nl: De volgende pagina's zijn vergrendeld voor bewerken, en kunnen niet verplaatst worden:

en: The following topics refer to topics in this web, but are being edited:
nl: De volgende pagina's verwijzen naar pagina's in dit web, maar worden op dit moment bewerkt:

en: The following topics refer to topics in this web, but you are denied access to them:
nl: De volgende pagina's verwijzen naar pagina's in dit web, maar je hebt geen toegang ertoe:

en: The form should be defined in the topic %1
nl: Het formulier zou moeten zijn gedefinieerd in pagina %1

en: The lease on this topic expired %1 ago.
nl: De tijdelijke vergrendeling is %1 geleden verlopen.

en: The new topic chosen must already exist.
nl: De nieuw te kiezen pagina moet al bestaan.

en: The new web has been created
nl: Het nieuwe web is aangemaakt

en: The password you entered in the *old password* field is incorrect.
nl: Het wachtwoord dat je hebt ingevoerd in het *oude wachtwoord*-veld is onjuist.

en: The required field %1 was not filled in.
nl: Het vereiste veld %1 is niet ingevuld.

en: The topic is in an old format
nl: De pagina is in een oud formaat

en: The two passwords you entered do not match.
nl: De twee wachtwoorden die je hebt ingevoerd komen niet overeen.

en: There are problems with renaming this web:
nl: Er zijn problemen met het hernoemen van dit web:

en: There has been a problem adding your user id to the Password system. Please contact %1.
nl: Er was een probleem met het toevoegen van je gebruikers-ID aan het wachtwoordsysteem. Neem contact op met %1.

en: There is no size limit for uploaded files.
nl: Er is geen uploadlimiet.

en: There should be a line that includes %1, look for %2 (or %3)
nl: Er zou een regel moeten zijn die %1 bevat; kijk uit naar %2 (of %3)

en: This can be automatically upgraded by:
nl: Deze kan automatisch worden opgewaardeerd door:

en: This could be for several reasons:
nl: Dit kan meerdere oorzaken hebben:

en: This is a subscription service to be automatically notified by e-mail when topics change in this %1 web. This is a convenient service, so you do not have to come back and check all the time if something has changed. To subscribe, please add a bullet with your %2 in alphabetical order to this list:
nl: Dit is een abonnementsdienst om automatisch per e-mail bericht te krijgen wanneer pagina's zijn gewijzigd in dit %1 web. Dit is een gemaksdienst, zodat je niet steeds terug hoeft te komen om te controleren of iets is gewijzigd. Om je aan te melden voeg je een _bullet point_ toe met je %2 in alfabetische volgorde van deze lijst:

en: This is an automated e-mail from %1.
nl: Dit is een geautomatiseerde e-mail van %1.

en: This is an automated e-mail notification of user registration in %1.
nl: Dit is een geautomatiseerde e-mailberichtgeving van gebruikersregistratie in %1.

en: This is the Trash. Here you can undelete topics; deleted attachments are in TrashAttachment.
nl: Dit is de Prullenmand. Hier kun je verwijderingen van pagina's ongedaan maken; verwijderde bijlagen staan in TrashAttachment.

en: This name has been chosen so it doesn't conflict with any other topics already in the %1 web.
nl: Deze naam is uigekozen zodat deze niet conflicteert met andere pagina's die al aanwezig zijn in het %1 web.

en: This requires the form definition to be present.
nl: Dit vereist dat formulierdefinities bestaan.

en: This topic has moved to %1.
nl: Deze pagina is verplaatst naar %1.

en: This topic name is not recommended because it will not be linked automatically. See %1 for details
nl: Deze paginanaam wordt niet aanbevolen omdat deze niet automatisch gelinkt zal worden. Zie %1 voor details.

en: This topic:
nl: Deze pagina:

en: Those changes have been merged with yours to create Rev %1. Text fields will have been merged, but other data such as form fields may have overwritten the other users changes. Please inspect the topic to make sure it is OK, especially if you made any changes to form fields.
nl: Deze veranderingen zijn samengevoegd met die van jou en vormen samen Rev %1. Tekstvelden zullen zijn samengevoegd, maar andere gegevens zoals formuliervelden zouden overschreven kunnen zijn door de wijzigingen van andere gebruikers. Controleer de pagina of deze in orde is, in het bijzonder als je veranderingen hebt gedaan in formuliervelden.

en: To *cancel* and discard any changes: Press the [Discard] button.
nl: Om alle veranderingen *ongedaan te maken*: Druk op de [Weggooien] knop.

en: To *save* changes: Press the [Save Changes] button.
nl: Om wijzigingen te *bewaren*: Druk op de [Bewaren] knop.

en: To create a new topic, enter a %1.WikiWord for the topic name, select a topic parent and click 'Create.'
nl: Om een nieuwe pagina aan te maken, voer je een [[%1.WikiWord][Wikiwoord]] in als paginanaam. Kies eventueel een bovenliggende pagina en klik op 'Aanmaken.'

en: To delete an attachment move it to web %1, topic %2.
nl: Om een bijlage te verwijderen, verplaats het naar het %1 web, pagina %2.

en: To delete this web: move this web to the Trash web by renaming it to %1.
nl: Om dit web te verwijderen: verplaats dit web naar het Prullenmand web door het te hernoemen naar %1.

en: To edit pages on this TWikiSite, you must have a registered user name and password.
nl: Om pagina's te bewerken op deze TWikiSite heb je een geregistreerde gebruikersnaam en wachtwoord nodig.

en: To edit the topic anyway, click
nl: Om de pagina hoe dan ook te bewerken, klik

en: To edit the topic anyway, hit 'Edit Anyway'.
nl: Om de pagina hoe dan ook te bewerken, klik 'Hoe dan ook bewerken'.

en: To make *more changes*: Go back in your browser.
nl: Om *meer wijzigingen* te maken: Ga terug in je browser.

en: To register as a new user, simply fill out this form:
nl: Om te registreren als nieuwe gebruiker vul je dit formulier in:

en: To see if %1 has finished editing yet, click
nl: Om te zien of %1 klaar is met bewerken, klik

en: To see if %1 has finished editing yet, click 'Try Again'.
nl: Om te zien of %1 klaar is met bewerken, klik 'Probeer opnieuw'.

en: To web:
nl: Naar web:

en: Topic Save Error
nl: Pagina bewaarfout

en: Topic attachments
nl: Bijlagen bij deze pagina

en: Topic can not be upgraded from old style category table
nl: De pagina kan niet worden opgewaardeerd van een vroegere versie categorie-tabel

en: Topic name
nl: Paginanaam

en: Topic name:
nl: Paginanaam:

en: Topic parent:
nl: Bovenliggende pagina:

en: Topic save error
nl: Pagina bewaarfout

en: Topic title
nl: Titel

en: Topic was merged
nl: Pagina is samengevoegd

en: Topics in %1 web:
nl: Pagina's in %1 web

en: Topics per web
nl: Pagina's per web

en: Topics which are currently being edited by other users in the !%1 Web:
nl: Pagina's die op dit moment worden bewerkt door andere gebruikers in het !%1 Web:

en: Topics which refer to this web and are are currently being edited by other users:
nl: Pagina's die verwijzen naar dit web en die op dit moment worden bewerkt door andere gebruikers:

en: Topics which refer to this web that you do not have permission to change:
nl: Pagina's die verwijzen naar dit web waarvan je geen toestemming hebt om te wijzigen:

en: Total matches
nl: Totaal aantal treffers

en: Try Again
nl: Probeer opnieuw

en: Unchanged
nl: Onveranderd

en: Uncomment preferences variables to activate them (remove the #-sign). Help and details on preferences variables are available in %1.
nl: Om voorkeurvariabelen te activeren, verwijder het #-teken. Meer info over voorkeurvariabelen kun je vinden in %1.

en: Unrecognized action command %1
nl: Actieopdracht %1 niet bekend

en: Unrecognized user and/or password
nl: Gebruiker of wachtwoord niet bekend

en: Update attachment %1 on %2
nl: Vernieuw bijlage %1 in %2

en: Update file %1
nl: Vernieuw bestand %1

en: Update image or document on %1
nl: Vernieuw afbeelding of document in %1

en: Upload file
nl: Voeg bestand toe

en: Upload up to %1 KB.
nl: Upload mogelijk tot %1 KB.

en: Uploaded file %1 does not exist or is empty
nl: Geupload bestand %1 bestaat niet of is leeg

en: Uploaded file %1 exceeds limit of %2 KB
nl: Geupload bestand %1 overschrijdt limiet van %2 KB

en: Uploaded file is too big
nl: Geupload bestand is te groot

en: Use the [[WebSearch][Search]] link on top of this page, or do a simple
nl: Gebruik de [[WebSearch][Zoeken]] link bovenaan deze pagina, of start hier met

en: User Account %1 Deleted
nl: Gebruikersaccount %1 gewist

en: User Reference
nl: Gebruikershandleiding

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users with automatically generated passwords should proceed immediately to [[%1][change password]] to change their password to something memorable.
nl: Gebruikers met een automatisch gegenereerd wachtwoord kunnen het beste direct hun [[%1][wachtwoord wijzigen]] in iets wat beter te onthouden is.

en: Version
nl: Versie

en: Vertical size of text edit box:
nl: Hoogte van het tekstkader:

en: View difference
nl: Bekijk verschillen

en: View previous topic revision
nl: Bekijk vorige paginarevisie

en: View raw text without formatting
nl: Bekijk brontekst zonder opmaak

en: View revision
nl: Bekijk revisie

en: View topic
nl: Bekijk pagina

en: View total topic history
nl: Bekijk paginageschiedenis

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: Warning: Can't INCLUDE %1 repeatedly, topic is already included. %2
nl: Waarschuwing: Kan %1 niet herhaald invoegen; de pagina is al ingevoegd. %2

en: Warning: Can't find topic %1
nl: Waarschuwing: Kan pagina %1 niet vinden

en: We&b
nl: &Web

en: Web Search
nl: Zoeken in Web

en: Welcome to the %1 web
nl: Welkom in het %1 web

en: When %1 receives the form, it will mail an account activation code to the e-mail address you gave above. Enter that activation code in the following screen, or follow the link in the e-mail, to activate your account. Once your account is activated, %1 will:
nl: Wanneer %1 het formulier ontvangt, zal het een account activeringscode versturen aan het e-mailadres dat je hierboven hebt opgegeven. Vul de activeringscode in op het volgende scherm, of volg de link in het e-mailbericht om je account te activeren. Zodra je account geactiveerd is, zal %1:

en: Who
nl: Wie

en: Would you like to go to:
nl: Wil je:

en: Write protect your home page: (set it to your %1)
nl: Bescherm je persoonlijke pagina tegen overschrijven (zet het als je %1)

en: You are already registered
nl: Je bent al geregistreerd

en: You are also listed in the %1 topic
nl: Je staat ook vermeld op pagina %1

en: You are denied access to the following topics in the web:
nl: Je hebt geen toegang tot the volgende pagina's in web:

en: You are encouraged to go ahead and edit - unless you intend to change data in a form attached to the topic. If %1 actually _does_ save while you are editing, your changes will be merged, and nothing will be lost. Form data cannot easily be merged though, so in this case you are recommended to check with %1 first.
nl: We moedigen je aan om door te gaan met bewerken - tenzij je van plan bent om gegevens in een paginaformulier te wijzigen. Als %1 de pagina bewaart terwijl jij aan het bewerken bent, zullen jullie wijzigingen worden samengevoegd zodat niets verloren gaat. Maar formuliergegevens kunnen niet gemakkelijk worden samengevoegd, dus in dat geval raden we je aan om eerst te checken met %1.

en: You are here
nl: Je bent hier

en: You are recommended to choose short names, preferably less than 10 characters, starting with an upper-case alphabetic character and using only alphanumeric characters. If you want to create a template web (a web just used as a base to create new webs) choose a name that starts with an underscore and has only alphanumeric characters.
nl: We raden je aan om een korte naam te kiezen, bij voorkeur minder dan 10 tekens, beginnend met een hoofdletter, en alleen alfanumerieke tekens te gebruiken. Als je een template web wilt aanmaken (een web om als basisweb te gebruiken om nieuwe webs aan te maken) kies dan een naam die begint met een liggende streep (underscore) en met alleen alfanumerieke tekens.

en: You are trying to %1 a topic that does not exist.
nl: Je probeert om te %1 bij een pagina die niet bestaat.

en: You are trying to %1 an attachment that does not exist.
nl: Je probeert om te %1 bij een bijlage die niet bestaat.

en: You can [[%1][create a new web]] if you have permission. Contact %2 if you have any questions.
nl: Je kan een [[%1][nieuw web aanmaken]] als je permissies hebt. Neem contact op met %2 als je vragen hebt.

en: You can also use the names of the standard HTML colors (black, silver, gray, white, maroon, red, purple, fuchsia, green, lime, olive, yellow, navy, blue, teal, or aqua)
nl: Je kan ook de namen gebruiken van de standaard HTML-kleuren (black, silver, gray, white, maroon, red, purple, fuchsia, green, lime, olive, yellow, navy, blue, teal, of aqua)

en: You can change your password at via %1
nl: Je kunt je wachtwoord wijzigen via %1

en: You can move the topic to a different web.
nl: Je kunt de pagina verplaatsen naar een ander web.

en: You can rename this web to a different web name.
nl: Je kunt dit web hernoemen naar iets anders.

en: You can review your changes in your personal TWiki topic %1
nl: Je kunt je wijzigingen in je persoonlijke TWikipagina %1 bekijken

en: You can see the differences [[%1][here]].
nl: Je kunt de verschillen [[%1][hier]] bekijken.

en: You can set your favorite language permanently by setting the %1 variable in your user topic.
nl: Je kunt de taal van je keuze blijvend instellen door de %1 variabele in te stellen op je persoonlijke pagina.

en: You cannot register twice, the name %1 is already registered.
nl: Je kan niet twee keer registreren, de naam %1 is al geregistreerd.

en: You may be able to get your TWiki administrator to change the settings if they are inappropriate for your environment.
nl: Je zou je TWiki beheerder zover kunnen krijgen om de instellingen te veranderen als ze niet van toepassing zijn op jouw omgeving.

en: You need to close your browser to make this change take effect.
nl: Je moet je browser sluiten om deze verandering te bewerkstelligen.

en: You now need to verify your e-mail address. You can do so by entering %1 in the form presented to you when this e-mail was sent, or by visiting %2
nl: Je moet nu je e-mailadres verifiëren. Dit kan je doen door %1 in te vullen in het formulier dat je hebt gekregen toen je deze e-mail werd gestuurd, of door %2 te bezoeken.

en: You will probably have to ask your administrator, %1, to do this.
nl: Je moet waarschijnlijk je administrator, %1, vragen om dit te doen.

en: Your activation code has been sent to %1.  Either click on the link in your e-mail or enter the code in the box below to activate your membership. (This code is of the form "YourName.xxxxxxxxxx")
nl: Je activeringscode is verstuurd naar %1. Je kunt of klikken op de link in je e-mail, of de code invoeren in de box hieronder om je lidmaatschap te activeren. (Deze code heeft de vorm "JeNaam.xxxxxxxxxx")

en: Your language will be changed to %1 from the next screen. You will be redirected to there right now. If you aren't, [[%2][click here]] to proceed.
nl: Je taalinstelling wordt veranderd in %1 vanaf het volgende scherm. Je zal nu daarheen worden geleid. Zo niet, [[%2][klik hier]] om door te gaan.

en: Your password has been changed to %1.
nl: Je wachtwoord is veranderd in %1.

en: Your password:
nl: Je wachtwoord:

en: Your personal %1 topic is located at %2. You can customize it as you like:
nl: Je persoonlijke %1 pagina bevindt zich op %2. Je kan het aanpassen zoals je zelf wilt.

en: Your registered e-mail address(es) are updated to: %1.
nl: Je geregistreerde e-mailadres(sen) zijn vernieuwd naar: %1.

en: Your signature to copy/paste:
nl: Je signatuur om te kopiëren/plakken:

en: Your user name has been removed from the Authentication System.
nl: Je gebruikerspagina is verwijderd van het Gebruikersauthenticatiesysteem.

en: Your user topic has not been renamed. Please e-mail %1 to request this.
nl: Je gebruikerspagina is niet hernoemd. E-mail %1 om dit aan te vragen.

en: [multiple of 3 spaces] * [space] Set [space] VARIABLENAME [space] = [value]
nl: [veelvoud van 3 spaties] * [spatie] Set [spatie] NAAMVANVARIABELE [spatie] = [waarde]

en: _language_name
nl: Nederlands

en: about !BookView
nl: over !BookView

en: about regular expression search
nl: over _regular expression_ zoeken

en: access denied on topic
nl: toegang tot pagina niet toegestaan

en: access denied on web
nl: toegang tot web niet toegestaan

en: access not allowed on topic
nl: toegang tot pagina niet toegestaan

en: access not allowed on web
nl: toegang tot web niet toegestaan

en: advanced search
nl: geavanceerd zoeken

en: change, update, previous revisions, move, delete...
nl: veranderen, vernieuwen, voorgaande versies, verplaaten, verwijderen...

en: checkboxes of referenced topics
nl: checkboxes van paginaverwijzingen

en: fields are required.
nl: velden are vereist.

en: in raw text format
nl: brontekst zonder opmaak

en: indicates mandatory fields
nl: velden zijn verplicht

en: looking for references in _%1 web_ only
nl: zoeken naar verwijzingen alleen in _%1 web_

en: looking for references in _all public webs_
nl: zoeken naar verwijzingen in _alle publieke webs_

en: manage
nl: beheren

en: more...
nl: meer...

en: none (remove topic parent)
nl: geen (verwijder bovenliggende pagina)

en: now %1
nl: nu %1

en: or
nl: of

en: put it back
nl: terugplaatsen

en: retrieved at %1
nl: gevonden om %1

en: value='Cancel' accesskey='c'
nl: value='Afbreken' accesskey='a'

en: value='Checkpoint' accesskey='k'
nl: value='Bewaren en doorgaan' accesskey='d'

en: value='Discard' accesskey='d'
nl: value='Weggooien' accesskey='w'

en: value='Preview' accesskey='p'
nl: value='Voorvertoning' accesskey='v'

en: value='Quiet save' accesskey='q'
nl: value='Stil bewaren' accesskey='s'

en: value='Save' accesskey='s'
nl: value='Bewaren' accesskey='b'

en: view
nl: bekijken
